5 چیزی که باید با هودی دخترانه بپوشیم!

چاپ روی هودی بسیار متداول است، لازم است بدانید که علاوه بر چاپ هایی مانند نوشته ها و طراحی ها، رنگ پارچه را نیز می توان روی پایه ای که زاده خنثی است چاپ کرد.

چاپ ” سراسری ” الگو یا طرحی است که کل هودی دخترانه را می پوشاند یا چاپ سایه دار را داریم، بخشی از هودی چاپ می شود و بخشی دیگر در رزرو باقی می ماند تا افکت سایه دار ایجاد شود.

از آنجایی که پارچه ای بسیار انعطاف پذیر است، انواع مختلفی از هودی ها مانند:

پشم گوسفند رنگ شده با کاموا قابل تشخیص است زیرا داخل و خارج یک رنگ است و از در هم تنیدگی نخ هایی با رنگ های مختلف به وجود می آید که باعث ایجاد بافت می شود.

این هودی را می‌توان دکمه‌بندی کرد: یک نخ با رنگ متفاوت با نخ‌های معمولی جایگزین می‌شود و یک جلوه نقطه‌ای نامنظم ایجاد می‌کند.

نوع خاصی از هودی «ملانژ» است، بافتن دو نخ با رنگ‌های مختلف (اغلب سفید و خاکستری) رنگی غیر همگن به پارچه می‌دهد، تمام هودی هایی که به دنبال آن هستید در Fantaztico.com هستند.

در وب سایت Fantaztico طیف گسترده ای از محصولات پشم گوسفند را برای پسران، دختران، نوزادان و نوزادان دختر خواهید یافت، خرید از Fantaztico ساده و مطمئن است.

با راهنمای سایز و توضیحات محصول به خودتان کمک کنید، اگر سوال دیگری دارید، خدمات مشتری از طریق تلفن، چت و ایمیل در دسترس است.

شما فقط باید از خرید مستقیم از خانه برای فرزندان خود لذت ببرید.

ترکیب هودی پشمی می تواند از پنبه خالص، پارچه طبیعی و کاملا ضد حساسیت باشد، یا مخلوط با پلی استر و پلی آمید باشد، وجود مواد مصنوعی از جمع شدن در هنگام شستشو جلوگیری می کند.

یک متحد عالی برای هودی های بچه گانه که اغلب به ماشین لباسشویی ختم می شود.